Los-Nr.: 547

Magnum dictionarium Latinum et Gallicum

  • Magnum dictionarium Latinum et Gallicum
  • Magnum dictionarium Latinum et Gallicum-1
  • Magnum dictionarium Latinum et Gallicum-2
  • Magnum dictionarium Latinum et Gallicum-3

Ausruf: 60,00 €

Datiert 1726, beschädigtes Rückenschild, Stück mit Schrift: Daneetti Dictionarium vorhanden, mit zahlreichen Holzschnitten, vollständig mit 1144 Seiten, Seiten in gutem Zustand, leicht gebräunt. Magnum dictionarium Latinum et Gallicum, ad pleniorem planioremque scriptorum Latinorum intelligentiam, collegit, digessit, ac nostro vernaculo reddidit. Iussu christianissimi regis, ad usum serenissimi delphini, et serenissimorum principum Burgundae, Andium et Biturigum