Los-Nr.: 680

Gaspar Bouttats (1640 Antwerpen 1695) „Palanka“

  • Gaspar Bouttats (1640 Antwerpen 1695) „Palanka“
  • Gaspar Bouttats (1640 Antwerpen 1695) „Palanka“-1
  • Gaspar Bouttats (1640 Antwerpen 1695) „Palanka“-2

Ausruf: 40,00 €

Kupferstich von Gaspar Bouttats nach Johannes Peeters. „Palanka, Superioris Hungariae Civitas“, ca. 11 x 24,5 cm, gerahmt